Kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu
Dyrektor Generalny
Ernest Dzierżanowski

e-mail: ernest.dzierzanowski@premix.com.pl

Członek Zarządu
Dyrektor ds. eksportu
Gregor Danielski

e-mail: gregor.danielski@t-online.de

Członek Zarządu
Dyrektor ds. ekonomicznych,
administracji i kadr
Jolanta Walasek

e-mail: jolanta.walasek@premix.com.pl

Członek Zarządu
Dyrektor zarządzający
Grzegorz Frąckiewicz

tel. +48 513 878 980
e-mail: grzegorz.frackiewicz@premix.com.pl

Główny Technolog

Główny Technolog
Witold Majewski

e-mail: witold.majewski@premix.com.pl

Sprzedaż

Kierownik działu sprzedaży
Łukasz Jazgara

tel. +48 503 804 182
e-mail: lukasz.jazgara@premix.com.pl

Doradca techniczny
Krzysztof Saramowicz

tel. +48 604 946 533
e-mail: krzysztof.saramowicz@premix.com.pl

Produkcja i logistyka

Techniczna obsługa klienta
Sławomir Trzaskowski

tel. +48 601 321 331
e-mail: slawomir.trzaskowski@premix.com.pl

Kierownik Produkcji i rozwoju
Teresa Afek-Dalczyńska

tel. +48 15 815 02 43
e-mail: teresa.dalczynska@premix.com.pl

Laboratorium

Kierownik laboratorium
Daria Michalec

tel. +48 15 815 02 44
e-mail: daria.michalec@premix.com.pl

Pracownik laboratorium
Teresa Afek-Dalczyńska

tel. +48 15 815 02 43
e-mail: teresa.dalczynska@premix.com.pl

 

Dane kontaktowe

PREMIX Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 12, 28-230 Połaniec
NIP 866-14-51-152
REGON 830397064
KRS 0000226766
Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS
Wysokość kapitału zakładowego, który został opłacony w wysokości 1.301.300,00 zł.

Tel.: +48 15 815 02 30
Fax: +48 15 815 02 33
E-mail: premix@premix.com.pl

Formularz kontaktowy

1 + 6 =

Premix

POŁANIEC

Biuro główne

PREMIX Sp. z o.o.
Fabryka Połaniec
ul. Wyzwolenia 12
28-230 Połaniec

+15 815 02 36

premix@premix.com.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Śledź naszą aktywność

Zaprzyjaźnijmy się na Facebooku