Misja firmy

Nasza misja

Premix sp. z o.o. dąży do zajęcia wiodącej pozycji na polskim rynku producentów systemów naprawczych i ochrony przed korozją konstrukcji betonowych oraz stalowych.

Środkami do spełnienia tych zadań są:

  • wysoka jakość naszych produktów
  • konkurencyjność
  • względy środowiska
  • nowoczesność

Wszystkie materiały produkowane są przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych i zachowaniu rygorystycznej kontroli, co zapewnia ich wysoką jakość.

Prowadzone prace badawczo-rozwojowe umożliwiają ciągłe poszerzanie naszej oferty, dlatego też rozwiązania firmy Premix sp. z o.o. znalazły szerokie zastosowanie w budownictwie mostowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej.

Stosujemy wysokiej jakości surowce dostarczane przez renomowane firmy m.in. Bayer, Basf, Brenntag, Forchem, Lafarge i inne.

O wysokiej jakości naszej produkcji świadczą pozytywne oceny klientów, jednostek certyfikujących oraz uzyskane aprobaty IBDiM i ITB.

Proces wprowadzania nowoczesnych technologii i produktów zawsze ma na uwadze szczególną dbałość o zdrowie pracowników oraz środowisko naturalne.

Premix sp. z o.o. jako zakład produkcyjny postępuje zgodnie z regułami systemu REACH. Według tych przepisów, monitoruje, sprawdza oraz zarządza produkowanymi chemikaliami w celu zmniejszenia ich negatywnego wpływu na zdrowie oraz środowisko.

Dbamy o konkurencyjność naszych wyrobów, by zapewniając im dobrą jakość nie zapomnieć o aspekcie ekonomicznym.

Współpracujemy z różnymi instytucjami badawczo-rozwojowymi oraz ośrodkami naukowymi.

Prowadzimy wykłady naukowe na kursach tematycznych IBDiM.

Współpracujemy z dostawcami, uczestniczymy w ich spotkaniach i seminariach.

W 2014 r. Firma Premix sp. z o.o. otrzymała w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013 środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na realizacje Projektu: Innowacyjne materiały budowlane zabezpieczające żelbet przed korozją.

Wprowadzenie nowej technologii produkcji materiałów cementowych z zastosowaniem naturalnych inhibitorów korozji i zastąpienie dotychczas stosowanych toksycznych inhibitorów ma korzystny wpływ na zdrowie pracowników, jak i środowisko naturalne.

W naszych planach rozwojowych mamy na uwadze szeroko pojęte zagadnienie materiałów ogniochronnych. Jednym z produktów tej klasy jest FIRE-MIX, który w 2014 roku został zaakceptowany przez Instytut Techniki Budowlanej i wprowadzony na stałe do naszej oferty. Inne produkty są w opracowaniu.

POŁANIEC

Biuro główne

PREMIX Sp. z o.o.
Fabryka Połaniec
ul. Wyzwolenia 12
28-230 Połaniec

+48 15 815 02 30

premix@premix.com.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Śledź naszą aktywność

Zaprzyjaźnijmy się na Facebooku