O nas

O firmie Premix

Premix sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku od 1998 roku. Dzięki doświadczeniu w zakresie badań, produkcji, doradztwa i sprzedaży specjalistycznej chemii budowlanej wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku polskim i międzynarodowym. Innowacyjne rozwiązania, które oferujemy gwarantują konstrukcjom betonowym i stalowym doskonałą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych, zanieczyszczeń oraz działaniem chemikaliów. Jesteśmy producentem najnowocześniejszego systemu do zabezpieczenia ogniochronnego konstrukcji betonowych i stalowych.

W skład systemów naprawczo-zabezpieczających wchodzą

W skład systemów naprawczo-zabezpieczających wchodzą

zaprawy naprawcze

ochronno-dekoracyjne powłoki akrylowe

hydroizolacyjne powłoki polimerowo-cementowe

impregnaty hydrofobizujące i uszczelniające

posadzki i systemy izolacyjno-nawierzchniowe

podkłady antykorozyjne do stali zbrojeniowej

materiały ogniochronne

Premix to przede wszystkim zespół specjalistów, który nieustannie pracuje nad tym, aby nasze produkty spełniały najwyższe wymagania jakościowe i środowiskowe.
Niezawodność wytwarzanych przez nas systemów potwierdzona została dużą liczbą wszelkiego rodzaju ambitnych i skomplikowanych konstrukcji inżynierskich oraz licznymi przyznanymi aprobatami i atestami wydanymi przez niezależne jednostki naukowe takie, jak ITB, IBDiM.
Produkowane przez nas wyroby pozwalają na realizację kompleksowych napraw i zabezpieczeń wszelkiego rodzaju konstrukcji betonowych, żelbetowych i stalowych. Produkujemy materiały naprawcze PCC/SPCC na bazie cementów, podkłady i powłoki do zabezpieczeń stali zbrojeniowej żelbetu, powłoki i impregnaty chroniące beton przed korozją, dodatki do betonu, polimerowe warstwy izolacyjno-nawierzchniowe, impregnaty hydrofobizujące i uszczelniające. Znajdują one zastosowanie w
zabezpieczaniu i naprawach budowli hydrotechnicznych, obiektów przemysłowych, komunikacyjnych, inżynieryjnych oraz użyteczności publicznej.
Premix Sp. z o.o. od 2007 roku prowadzi również działalność produkcyjną w Niemczech i Holandii, gdzie wyspecjalizowane grupy pracowników zajmują się prefabrykacją elementów betonowych.
W 2015 roku przenieśliśmy się do nowego zakładu produkcyjnego w Połańcu, który wyposażony jest w dwie nowoczesne linie produkcyjne, hale magazynowe i zaplecze socjalno-biurowe.
W naszych planach rozwojowych mamy na uwadze szeroko pojęte zagadnienie materiałów ogniochronnych. Jednym z produktów tej klasy jest FIRE-MIX, który w 2014 roku został zaakceptowany przez Instytut Techniki Budowlanej i wprowadzony na stałe do do produkcji. Cały czas pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty o nowe i jeszcze lepsze produkty.

POŁANIEC

Biuro główne

PREMIX Sp. z o.o.
Fabryka Połaniec
ul. Wyzwolenia 12
28-230 Połaniec

+48 15 815 02 30

premix@premix.com.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Śledź naszą aktywność

Zaprzyjaźnijmy się na Facebooku